Hayat, iman & anlamı keşfedin

Alfa insanların hayatın büyük sorunlarını tartışabildiği bir alan yaratan, çok haftalı bir kurstur

Alfa Nedir?

Herkesin imanı keşfetme, sorular sorma ve bakış açılarını paylaşma şansı olması gerektiğine inanıyoruz.

Alfa Hristiyan inancını keşfeden bir seri oturumdur. Her konuşma farklı bir soruyu ele alır ve sohbet yaratmak için tasarlanmıştır. Alfa dünyanın her yerinde kullanılır ve herkese açıktır. Kafelerde, kiliselerde, üniversitelerde, evlerde, vs. kullanılır. Her Alfa birbirinden farklıdır ama genel olarak üç önemli ortak noktaları vardır; yemek, konuşma ve iyi sohbet.

Neye Benzer?

Misafirperverlik
Konuşma
Sohbet

Yakınınızda Bir Alfa Bulun

Yakınızda bir Alfa denemek istediğiniz için heyecanlıyız. Alfa 100’den fazla farklı ülkede, 20.000’den fazla kilisede faaliyet göstermektedir ve kurs içeriği Alfa’yı kullanmak isteyenler için ücretsizdir. Alfa International, kilisenin veya onun kullanan organizasyonun sorumluluğunda olan bireysel Alfa’ların kullanımına doğrudan dahil değildir. Herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, lütfen Alfa’nızdan sorumlu olan kilise lideri veya organizasyon ile iletişime geçin.

Alpha International does not run individual Alphas, these are the responsibility of the organisation running it. If you have any questions or concerns about an Alpha, please contact the organisation responsible for running your Alpha.