Alfa’yı Çalıştırmak

Yardım etmek için buradayız

myAlfa, Alfa eğitim merkezine ve planlama aracına, takım eğitimi ve seri materyallerine çevrimiçi erişiminizdir. Tüm Alfa deneyiminiz boyunca sizi desteklemek için ücretsiz bir kaynaktır.

Alfa Eğitim Merkezi

Alfa Eğitim Merkezi, bağlamınızda Alfa’yı etkili bir şekilde çalıştırmak için sizi donatacak bir dizi video ve makale içerir. Bu videolar ve makaleler, başarılı olmanız için Alfa’yı kullanmanın en iyi uygulamalarını kapsayan eğitim modüllerine ayrılmıştır.

Yönetim ve Planlama Aracı

Yönetim ve Planlama Aracı, takım eğitiminizi, Alfa oturumlarınızı ve uzaktaki Alfa zamanınızı planlamanıza yardımcı olur. Bu araç ile takımınızı dijital platforma davet edebilir ve Alfa’nız için gereken tüm promosyon materyallerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca insanların sizi bulabilmesi için Alfa’nızı yayınlayabilirsiniz.

Takım Eğitimi

Video formatındaki 3 takım eğitimi oturumu, takımınızın etkili şekilde eğitilmesi ve farklı roller için donatılması için gerekli olan Temel Öğeleri, Küçük Grupları ve Dua Hizmetini kapsar.

Seri Materyalleri

Materyaller kısmında, Alfa Film Serileri ve Alfa Gençlik Serileri için gerekli olan tüm video oturumlarını ve senaryolarını indirebilirsiniz. Bu oturumların yanı sıra, Alfa takımınız ve katılımcılarınız için indirilebilen sohbet rehberleri de vardır.

We’ve creatHer adımda size yardımcı olabilecek kaynaklar hazırladık.

Daha Fazla Keşfedin

Yakınınızda Bir Alfa Bulun

Bir Alfa Bulun

Alfa Hikayesi Hakkında Bilgi Edinin

Alfa Hakkında

Alfa Hikayelerini izleyin

Alfa Hikayeleri